Skip to content
Sprzęt

Kajakiem z KAJAKIZERKOW.PL

 

Kajaki

kajaki-niebieskie kajaki-czerwone

Oferujemy Państwu bezpieczne i wygodne kajaki turystyczne Vista.

Vista jest nowoczesnym dwuosobowym kajakiem turystycznym, który łączy szybkość, wygodę, łatwość obsługi, pakowność oraz stabilność. Kajaki Vista dzięki swoim parametrom i funkcjonalności podbijają rynek polskich wypożyczalni. Kajak przeznaczony dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Idealny na długie kilkudniowe wyprawy czy jednodniowy relaks. Znakomity na wyprawy rodzinne. Szczególnie ceniony przez uczestników spływów kajakowych. Zalecany na rzeki i jeziora.

 

Zalety kajaków Vista:

polietylen – niezwykle wytrzymały materiał
niewielka waga,
dobra zwrotność
otwarty kokpit, który zapewnia dużo miejsca
bardzo wygodne miękkie i wyprofilowane siedziska
podłużne wgłębienia w dnie kajaka poprawiają sterowność
specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie kajaków

Wszystkie te zalety znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo podróży o czym mieli okazję przekonać się nasi klienci.

Dane techniczne

Materiał: Polietylen
Długość: 4,85 m
Szerokość: 0,82 m
Kokpit: 232 x 66 cm
Waga: 40 kg
Obciążenie max.: 300 kg

Wiosła

wiesloNajbardziej popularne w Polsce wiosła firmy Dr Kajak. Lekkie wiosła z końcówkami polietylenowymi. Symetryczne (proste). Klasyczne pióra wykonane z bardzo sprężystego polietylenu. Drążek wykonany z duraluminium o średnicy 30 mm, z owalną nakładką i pierścieniami.

Długość wioseł 225 cm

 

Kamizelki asekuracyjne

Klasyczna kamizelka kajakowa nakładana przez głowę, zapinana na dwie klamry z prawej strony . Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Pas krokowy zapobiega wyślizgnięciu się z kamizelki. Odpowiedni materiał nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Z przodu znajduje się mała poręczna kieszonka.
Dysponujemy kamizelkami w rozmiarze S – XXL oraz kamizelkami w rozmiarach dziecięcych.

kamizelki

 

Rowery

Rowery trekkingowe firmy KROSS (damskie i męskie)

Połączenie komfortu i funkcjonalności. Idealnie nadają się do uprawniania turystyki rowerowej. Maksymalny komfort podczas jazdy: wygodna pozycja, regulowany wspornik kierownicy, amortyzacja siodełka. Dodatkowe wyposażenie: bagażnik, błotnik, oświetlenie, pompka.  Sprawdzą się zarówno podczas miejskiej komunikacji, jak i na dłuższych pozamiejskich trasach.

www

 

Transport sprzętu


Służymy środkami transportu do przewozu osób i kajaków. Zapewniamy dowóz na miejsce rozpoczęcia spływu oraz odbiór po zakończonym spływie.  Z doświadczenia wiemy, iż odległości pokonywane na spływach kajakowych są często znaczne, dlatego wszystkie nasze samochody są klimatyzowane.